koszty doradztwa

Koszty doradztwa

Szanowni Państwo,

Koszty doradztwa ustalamy podczas indywidualnego spotkania z Klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zlecenia, terminu wykonania, wartości przedmiotu sprawy oraz nakładu pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy do wyboru dwa sprawdzone sposoby rozliczeń za świadczone usługi prawne:

*Wynagrodzenie godzinowe
, polegające na ustaleniu wysokości wynagrodzenia w zależności od czasu poświęconego na wykonanie określonego zadania, którego długości nie można oszacować z przyczyn niezależnych od nas. Taki system wynagrodzenia stosowany jest przede wszystkim przy staćej obsłudze prawnej osób prawnych.

*Wynagrodzenie ryczałtowe
, polegające na ustaleniu określonej sumy wynagrodzenia. Taki sposób rozliczania stosujemy w sprawach, w których możemy określić w przybliżeniu zakres zaangażowania oraz przewidywany czas jej pomyślnego rozstrzygniścia.

W kwestii ustalenia wysokości wynagrodzenia za udzielenie porad prawnych, sporządzenia opinii, pisma procesowego, projektu umowy itp., prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Adwokat Kinga Swoboda ul. Poznańska 43/5, 60-850 Poznań
tel. 604 448 266, kancelaria@swoboda.poznan.pl